Tento spolek vznikl ve Starém Plzenci za účelem sdružování přátel a sousedů k vytvoření komunity, která je propojena levným a neomezeným internetem. Tato myšlenka vznikla již za dob drahého internetu vytáčeného přes telefonní modem. Od počátku je spolek rozvíjen lidmi se zájmem o internet a technický rozvoj.

PlzenecNET je zapsaný spolek ve spolkovém rejstříku. Spolek má určené stanovy a vnitřní předpisy, podle kterých se řídí. Členem spolku PlzenecNET, z.s. může být každý, kdo dosáhnul věkové hranice 18 let. Možnost připojit členy k internet síti máme primárně v oblastech Starého Plzence, Sedlce, Tymákova, obce Mokrouše, Letkova, Lhůty, Šťáhlav, Plzně, Černic, Koterova, Radobyčice, Robčice, Štěnovice, Útušic, Losiné, Litic, Dýšiny, Kyšic, Ejpovic, Klabavy, Rokycan, Němčiček, Chrástu, Vitinky, Volduch, Oseku, Litohlav, Dolan, Zruč-Senec a Tlučné. Možnost připojení často bývá i v okolí uvedených obcí.

V rámci našeho spolku poskytujeme zázemí pro lidi zajímající se o informační technologie (zejména o výpočetní techniku a síťové technologie). V rámci spolku je možnost připojit se ke spolkové internetové síti s neomezeným objemem dat, herní servery, FTP servery a P2P servery pro výměnu dat mezi uživateli sítě. Dále pak pro členy máme připravené místo pro hosting jejich vlastních internetových stránek na naší doméně a možnost založení mailu.

Pro připojení do spolku PlzenecNET stačí vyplnit registrační formulář, který se nachází na těchto stránkách, následně bude námi kontaktován a domluví si vyhovující termín bezplatného průzkumu.

O dosahovaných rychlostech v síti se můžete přesvědčit třeba na serveru rychlost.cz

Sociální sítě

facebook