Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky vztahující se k IPTV.

Co je to IPTV?

Chci jako člen využívat IP televizi, co mám pro to udělat?

Na jakých zařízeních mohu IPTV sledovat?

Co když nemám smart televizi?

Kde všude mohu IPTV sledovat?

Kdo je provozovatelem služeb IPTV?

Jakým způsobem mám hradit objednané služby IPTV?

Co obsahuje Balíček IPTV za cenu 99 Kč?

Jak je to s platbami a dokladem za IPTV?

 

 

Co je to IPTV?

IPTV je televizní vysílání, které používá pro svůj přenos vysokorychlostní internetové přípojky, u nás konkrétně připojení do sítě PlzenecNET. PlzenecNET je partnerem provozovatele SledovaniTV.cz a umožňuje Vám nyní sledovat v síti PlzenecNET IP televizi s více než 40 TV programy a více než 25 rozhlasovými stanicemi.

Chci jako člen využívat IP televizi, co mám pro to udělat?

Nejprve proveďte registraci přes http://tv.plzenec.net u poskytovatele služeb IPTV. Pak už stačí si u nás v PlzenecNETu vybrat služby IPTV, které chcete odebírat, a to na www.plzenec.net odkaz TELEVIZE, pak Objednávka IPTV. Po odeslání objednávky Vám služby nastavíme a budeme Vás o tom informovat. Po úspěšné registraci si IPTV spustíte například na Vašem počítači, a to přes odkaz http://tv.plzenec.net

Na jakých zařízeních mohu IPTV sledovat?

IPTV lze sledovat v síti PlzenecNET na klasickém počítači, smart televizi (Samsung, do budoucna i LG a Panasonic) a tabletu či smart telefonu s operačním systémem Android nebo iOS. Aplikaci pro Android si stáhnete na Google play, iOS verzi na iTunes (stačí vyhledat program s názvem sledovanitv.cz).

Co když nemám smart televizi?

I bez smart televize lze IPTV sledovat, je ale zapotřebí k Vaší televizi pořídit takzvaný Set-top Box, který Vám z jakékoliv televize udělá smart televizi, na které budete moci sledovat nejen IPTV, ale například hrát hry, sledovat YouTube, brouzdat po internetu či psát emaily. Set-top Box je počítač s operačním systémem Android, ukrytý v designové krabičce s dálkovým ovladačem, který Vám z jakékoliv televize udělá domácí multimediální centrum. Pro objednání Set-top Boxu nás kontaktujte např. mailem na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo přes hotline 775 785 005.

Kde všude mohu IPTV sledovat?

IPTV lze sledovat v síti PlzenecNET nebo v jiné partnerské síti SledovaniTV.cz, jejichž seznam je uvedený na stránkách http://sledovanitv.cz/info/partneri. Zákony v ČR v současné době bohužel nedovolují sledování IPTV mimo partnerskou síť.

Kdo je provozovatelem stužeb IPTV?

Službu IPTV provozuje v partnerské síti PlzenecNET sledovanitv.cz s.r.o., U vodárny 3032/2a, 616 00, Brno IČO: 01607910.

Jakým způsobem mám hradit objednané služby IPTV?

Snažili jsme se našim členům vyjít vstříc a platby zařídit jednoduše. IPTV se platí na stejný účet a pod stejným v.s. jako členský příspěvek, vždy na měsíc dopředu. Ceník pro naše členy je uvedený na našich stránkách www.plzenec.net, odkaz TELEVIZE.

Co obsahuje Balíček IPTV za cenu 99 Kč?

Balíček IPTV se skládá ze základního balíčku poskytovatele služby IPTV, který za své členy plně hradí PlzenecNET, a balíčku doplňkových služeb IPTV, který PlzenecNET nabízí svým členům za 99 Kč měsíčně. Tento Balíček IPTV je z administrativních důvodů vždy nabízen pohromadě. Balíček IPTV obsahuje více než 40 TV programů a více než 25 rádií a nabízí tyto funkcionality:

  • pauza - můžete si pozastavit právě probíhající pořad, a to až na 60 minut, a pak jej opět spustit tam, kde jste přestali 
  • elektronický programový průvodce - máte přehled o právě probíhajících a následujících televizních pořadech 
  • můžete sledovat více než 40 televizních programů 
  • poslouchat více jak 25 rozhlasových stanic
  • timeshift 30 hodin - možnost u většiny kanálů přehrávat pořady až 30 hodin zpětně
  • 40 hodin nahrávek - možnost nahrávání Vámi zvolených pořadů 
  • podpora pro Set-top Box 
  • 3 x stream - lze tedy sledovat 3 různé pořady najednou

Jak je to s platbami a dokladem za IPTV?

IPTV (doplňkové služby IPTV) se platí na stejný účet a pod stejným v.s. jako členský příspěvek, vždy na měsíc dopředu. Tato souhrnná platba (členský příspěvek + platba IPTV) je účtována vždy zvlášť, jako členský příspěvek a platba IPTV. Doklad za platbu IPTV je vystavován vždy k poslednímu dni v daném kalendářním roce spolu s potvrzením platby členských příspěvků za uplynulé roční období a zasílán členovi na požádání emailem začátkem následujícího kalendářního roku. (Stačí zaslat žádost o doklad na konci daného kalendářního roku na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..) PlzenecNET není plátce DPH.

Sociální sítě

facebook